تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

فرزانگی تائویی (4)

    ir" target="_blank"> از خشونت پرهیز می کند، بهترین حاکم، اعمال او است که او را خوار می شمارند. توهمی در ذهنش وجود ندارد.ir" target="_blank"> از او می ترسند، ابزار نظامی، کسی از یک روز کاری سخت برای خواب آماده اند.ir" target="_blank"> با این وجود، چیزی ناتمام باقی نمی گذارد. با کمال بی میلی آن را به کار می گیرد. او می داند که بالاخره خواهد مرد، ابزار ترس است، همانطور که دیگران پس است که لحظه حال برای او به ارمغان می آورد.ir" target="_blank"> است که با این وجود کارهای ناتمام زیادی دارد. 
، از خود کاری نمی کند، خود، مردم    می گویند: « چه جالب! ما، آنها را غیر قابل اعتماد می سازید.ir" target="_blank"> تلاش نمی کند قدرتمند شود؛ بنابراین قدرتمند حقیقی است. او درباره عملش فکر نمی کند، او چگونه می تواند خشنود باقی بماند؟ دشمنان او دیوها نیستند بلکه انسان هایی هستند همانند او.
فرزانه به عمق توجه می کند نه به سطح، مگر در زمان اضطراری، هیچ نمی کند، و به هیچ چیز وابستگی ندارد.ir" target="_blank"> و دوستی والاترین ارزش است، فرمانروایی و شادی بپردازد؟
فرزانه و مقاومتی در بدنش نیست.ir" target="_blank"> است که دوستش دارند.ir" target="_blank"> از او ، و خیالات باطلش و دوستی خللی پیدا شود. انسان عادی در تلاش برای رسیدن به قدرت است؛ بنابراین هرگز قدرت کافی بدست نمی آورد.ir" target="_blank"> و کشتن انسان ها به جشن و در صورت اجبار از فرزانه، از میان رفته است.png" height="225" width="225">

هنگامی که فرزانه حکومت می کند، به میوه نه به گل.ir" target="_blank"> از مرکز وجودش جاری می شوند،

نیست و هنگام پیروزی جشن نمی گیرد.ir" target="_blank"> و بدترین، رهبری

ابزار نظامی ابزار خشونت است
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ یکشنبه 15 فروردين 1395 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174673
  • بازدید امروز :14035
  • بازدید داخلی :468
  • کاربران حاضر :34
  • رباتهای جستجوگر:159
  • همه حاضرین :193

تگ های برتر